Objednání

Odkazem „objednat se“ dole na stránce zobrazíte kalendář, kde si můžete vybrat volný termín a délku sezení.

Zvolit můžete: konzultaci (50 min) nebo psychologickou konzultaci (120 min) a totéž ve večerních hodinách – zobrazí se večerní termíny. (Denní sazba je 1000 Kč / hod, večerní 1250  Kč / hod.)

Psychologická konzultace (120 min) – zvolte pokud je Vám zle, pokud máte hlubší psychický problém nebo delší příběh. Dvě hodiny je dost prostoru pro to si vše v klidu říct, probrat a rovnou s tím i pohnout.

Konzultace (50 min) – ve všech ostatních případech, i v případě, že není dvouhodinové místo v nejbližší době volné. I za hodinu se dá hodně změnit.

Děti objednávejte na hodinu. U dětí do 13 let doporučuji nejdříve samostatnou návštěvu rodiče. Často pak návštěva dítěte už není třeba. Pro efektivní pomoc dítěti je nutné změnit stav prostředí, tj. rodičů.

Páry a rodiny – hodinové i dvouhodinové sezení je možné, je na Vás, jak to cítíte – kolik času potřebujete.

Pokud se na sezení nemůžete dostavit, zrušte či změňte schůzku v kalendáři. Pokud to nejde, dejte mi, prosím, co nejdříve vědět (stačí SMS, že nedorazíte). Uděláte tím radost jinému klientovi, který na pomoc čeká a mně také, protože pak můžu naplno využít svůj čas.

Nemám smlouvu s pojišťovnou. Klienti si hradí mé služby sami podle ceníku.