Objednání

Odkazem „objednat se“ dole na stránce zobrazíte kalendář, kde si můžete vybrat volný termín a délku sezení.

Zvolit můžete: konzultaci 50 min nebo konzultaci 110 min a totéž ve večerních hodinách – zobrazí se večerní termíny. (Denní sazba je 1000 Kč / hod, večerní 1250  Kč / hod. (Od 1. 1. 2024 1200 Kč a 1500 Kč.)

Konzultace 110 min – zvolte pokud je Vám zle, máte hlubší psychický problém nebo delší příběh. Dvě hodiny je dost prostoru pro to si vše v klidu říct, probrat a rovnou s tím i pohnout.

Konzultace 50 min – ve všech ostatních případech. I v případě, že není dvouhodinové místo v nejbližší době volné. I za hodinu se dá hodně změnit.

U dětí do 13 let doporučuji nejdříve samostatnou návštěvu rodiče. Často pak návštěva dítěte už není třeba. Pro efektivní pomoc dítěti je nutné změnit stav prostředí, tj. rodičů.

Páry a rodiny – hodinové i dvouhodinové sezení je možné, je na Vás, jak to cítíte – kolik času potřebujete.

Pokud se na sezení nemůžete dostavit, zrušte či změňte schůzku v kalendáři. Pokud to nejde, dejte mi co nejdříve vědět (stačí SMS, že nedorazíte). Sezení zrušené v den konání je nutné uhradit.

Nemám smlouvu s pojišťovnou. Klienti si hradí mé služby sami podle ceníku.

Pro telefonickou či online konzultaci si objednejte termín v kalendáři a do poznámky mi napište „telefonicky“ či „online“. U online konzultace mě prosím předem kontaktujte, abychom se domluvili, jak se spojíme.