Objednání

Objednat termín je možné na odkazu níže. Prokliknete se na kalendář, ve kterém jsou zadány dvouhodinové konzultace. Dvě hodiny jsou příjemné pro psychoterapii (je možné jít do hloubky) i pro poradenství (individuální, párové i rodinné – je dost prostoru vše probrat). Pro více informací pište, volejte.

Pokud se chcete objednat pouze na hodinu (oťukat si mě, nebo víte, že chcete koučink či kratší poradenství), opět volejte či napište email. Stejně postupujte v případě delšího sezení (3-4 hodinové sezení, např. když jedete z větší dálky a chcete toho ‘stihnout’ víc najednou, nebo pokud je vám hodně zle, chcete restart).

Nevyhovují-li vám časy uvedené v kalendáři, opět volejte nebo pište. Pokusím se Vám vyjít vstříc a najdeme vhodný termín.

Telefonická konzultace – pokud potřebujete třeba jen názor, poradit – napište SMS, že byste si chtěli zavolat a kdy máte prostor. Až budu moci, odpovím s návrhem času, kdy si můžeme zavolat. Za konzultaci mi pak zaplatíte podle provolaného času převodem na účet. Kvalitní hloubková psychoterapie po telefonu není možná. Potřebuji klienta vidět, abych mohla správně reagovat.

Viz ceník.